ESCUELA Szkoła Języka Hiszpańskiego

O SZKOLE

Szkoła Języka Hiszpańskiego ESCUELA powstała w 2017 roku z połączenia pasji do podróżowania z miłością do kultury i języka hiszpańskiego oraz  doświadczenia w nauczaniu i przekazywaniu wiedzy.
Swoim mobilnym zasięgiem obejmuje chętnych uczyć się języka hiszpańskiego w gminach Nidzica, Działdowo, Mława, Olsztynek i okolicy.
Szkoła obsługuje osoby prywatne i firmy.

OFERTA

ESCUELA prowadzi kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne dla dzieci młodzieży i dorosłych.
Mamy w swojej ofercie kursy standardowe, specjalistyczne, intensywne, konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów miedzynarodowych – DELE, a także korepetycje.
Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu hiszpańskiego, a serdeczna atmosfera, małe grupy, ciekawe metody oraz zastosowanie nowoczesnego sprzętu audiowizualnego sprawia że zajęcia są interesujące dla osób w każdym wieku.