ESCUELA Szkoła Języka Hiszpańskiego

O SZKOLE

Szkoła Języka Hiszpańskiego ESCUELA powstała w 2017 roku z połączenia pasji do podróżowania z miłością do kultury i języka hiszpańskiego oraz  doświadczenia w nauczaniu i przekazywaniu wiedzy.

Szkoła ma swoją siedzibę w Nidzicy, ale swoim mobilnym zasięgiem obejmuje pragnących uczyć się języka hiszpańskiego w gminach Nidzica, Działdowo, Mława, Olsztynek i okolicy.

Szkoła obsługuje osoby prywatne, instytucje i firmy.

OFERTA

ESCUELA prowadzi kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne dla dzieci młodzieży i dorosłych.

Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły, u ucznia w domu lub przez internet.

Mamy w swojej ofercie kursy standardowe, specjalistyczne, intensywne, konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów miedzynarodowych – DELE, a także korepetycje.

Wykonujemy tłumaczenia tekstów oraz usługę tłumaczenia spotkań biznesowych.

DLA KAŻDEGO

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu hiszpańskiego, a serdeczna atmosfera, małe grupy, ciekawe metody oraz zastosowanie nowoczesnego sprzętu audiowizualnego sprawia że zajęcia są interesujące dla osób w każdym wieku.